Про нас


 • Компанія заснована в грудні 2002 року, основна діяльність реалізація будівельних матеріалів (цемент, цегла, металопрокат, пиломатеріал, залізобетон) доставка вантажів безпосередньо до клієнта, логістика та супровід вантажів. Компанія надає послуги у сфері оптових поставок цементу в Івано-Франківській та сусідніх областях. На даний час є основними дистибюторами ВАТ "Івано-Франківськцемент", ПАТ "Миколаївцемент". В 2011 році відкрилась оптова база в с. Драгомирчани де є завжди в наявності цемент та багато інших будівельних матеріалів.

  name

  Завойований авторитет підкреслює те, що ми завжди реалізуємо якісний та справжній не підроблений товар. Гнучкий підхід до клієнта дає змогу підібрати необхідний товар за оптимальною ціною.
  name

  ТзОВ Трансбуд, являється лідером з оптових поставок цементу на західній Україні, Найбільш відомішим є Івано-Франківський портландцемент ПЦ І-500 - Н (ДСТУ Б В.2.7-46:2010), який застосовується для виробництва бетонів марки М-500, та дрібних не великих виробів (рвана цегла. бруківка, садових виробів з бетону). ВАТ «Івано-Франківськцемент» виготовляє 5 видів цементу на основі портландцементного клінкеру. Це найсучасніший в Україні завод, що використовує енергозберігаючу та високопродуктивну технологію ("сухий спосіб"). Слід зазначити, що в Європі цемент виготовляється виключно за "сухим способом".

  Всі типи і марки наших цементів сертифіковані лабораторіями Росії, Угорщини, Польщі та Білорусії, що дає можливість здійснювати його поставки в усі країни Європейського Союзу та країни СНД. Доставка можлива як автомобільним так і жд перевезенням. Гнучка система знижок, індивідуальний підхід до клієнта надає змогу оптимально підібрати марку цементу та можливість доставки в певний регіон за оптимальною ціною.

   

   

   

 
Яндекс.Метрика