Бардюр гранітний


 • Ціна в Івано-Франківську: договірна грн

  Купити дорожній гранітний бордюр, бордюр тротуарний, паркувальний бордюр або ландшафтні бордюри виготовлені компанією "Добринь" не складе труднощів. Вартість на бордюр дорожній залежить від матеріалу, з якого він виготовлений, розміру та фактури поверхні. Уточнити скільки коштує бордюр можна у відділі продажів ТОВ "Добринь". Бордюр вузький, радіальний, дорожній, квітковий і для клумб - весь асортимент продукції зі складу і під замовлення. 

   

  Стандартні бордюри: 

   

  ГП-1 150х300 мм 

  ГП-2 180х400 мм 

  ГП-3 200х600 мм 

  ГП-4 100х200 мм 

  ГП-5 80х200 мм 

   

  Нестандартні бордюри 

  Не завжди пропоновані тією чи іншою компанією бордюри відповідають запиту клієнта. Виробництво бордюрного каменю не стоїть на місці. У сучасному будівництві все частіше застосовуються нестандартні бордюри. На каменеобробному заводі компанії "Добринь" завжди готові виконати будь-які побажання замовника, будь то високі ландшафтні бордюри, бордюр дорожній, паркувальний бордюр або бордюр тротуарний за індивідуальними розмірами. Наше виробництво дозволяє виготовляти будь-які бордюри, не обмежуючись ГОСТ. Такі вироби затребувані в благоустрої та реставрації приватних територій, храмів, торгових, розважальних комплексів, меморіалів і пам'ятників архітектури. Нестандартні бордюри підкреслюють індивідуальність і гарний смак власника об'єкта. Тротуарний бордюр є декоративним виробом і несе в собі естетичну функцію. Комбінуючи камінь бортовий тротуарний різних типів можна створити абсолютно унікальний дизайн прибудинкової території. Вартість бордюру уточнюйте у фахівців відділу продажів ТОВ "Добринь". 

   

  Розміри, пропорції, торцевої профіль і рельєф бордюру можуть бути різноманітними, і залежать тільки від потреб замовника. Звертаючись в нашу компанію Ви, безсумнівно, отримаєте гарні кам'яні ландшафтні бордюри для садової ділянки або паркувальний бордюр для майданчика під парковку автомобілів. 

   

  Застосування Бортовий камінь - один з ключових елементів мощення доріг. Використовується він як для відділення проїжджої частини від тротуарів, газонів, зупинок громадського транспорту, парковок, так і для оформлення садових доріжок, фонтанів, штучних водойм. Бордюр вузький (наприклад 5ГП) одержав широке поширення в приватному секторі, так само як і нестандартні бордюри. Їх перевага - відносна простота в укладанні, адже його вага в рази менше «дорожніх» бордюрів. Бордюр гранітний ДП 1 (прямолінійний з розмірами 1000х300х150) відокремлює проїжджу частину від тротуарів та газонів. Бордюр марки ГП 3 відокремлює проїжджу частину від тротуарів на мостах, шляхопроводах. Бордюр гранітний ДП 4 служить для відділення перехідних доріжок і тротуарів від газонів і т.д. Так само бортовий камінь, ціна якого у компанії "Добринь" досить прийнятна, служить утримує обрамленням при укладанні бруківки, тротуарної плитки та інших видів дорожнього покриття. Бордюр для бруківки застосовується в ландшафтному дизайні, при будівництві житлових будинків і промислових будівель, в дорожньому будівництві. Крім обрамляє функції, бордюр для бруківки виключає контакт з автотранспортом, уберігаючи пішоходів від ДТП. Бордюр з натурального каменю застосовують не тільки через його високих фізико-механічних показників, але і як елемент декору. Гранітні бордюри та бруківка в правильному поєднанні чудово виглядають разом. Гармоніюючи із зеленню і квітами бордюри та бруківка привносять в оточення стиль, смак і шарм. Виробництво бордюрного каменю є одним з основних напрямів компанії "Добринь". Виготовлення бордюрів - дуже відповідальний процес. Оскільки граніт - дуже твердий матеріал, його обробка дуже складна. А виготовити красиві кам'яні бордюри без застосування спеціальних інструментів просто неможливо. Для виробництва бордюрів компанія «Добринь» використовує тільки високоміцні породи каменю. Маючи великий запас сировини на складі та власні виробничі потужності, ми готові виготовити вироби як відповідно до ГОСТу, так і нестандартні (поліровані, рельєфні, профільні, мультифактурні) в будь-якій кількості.