Плитка для мощення гранітна


 • Ціна в Івано-Франківську: договірна грн

  Область застосування плит для мощення, виготовлених компанією "Добринь", досить широка. Це міські площі, парковки, майданчики і тротуари перед будівлями, в парках і скверах, на набережних, біля меморіалів, територія зовнішніх павільйонів метро, ??вокзалів, торгово-розважальних центрів і т.п. - Скрізь, де потрібна підвищена довговічність і невибагливість в експлуатації при великому навантаженні. Від пиленой бруківки їх відрізняє тільки розмір - всі плити розміром більше 200х200 мм призначені для укладання на вулиці можна вважати плитами мощення. 

   

  Важливою перевагою таких плит перед бруківкою є набагато більш швидкий і простий, а відповідно і менш дорогою, монтаж. Крім того, нерідко вартість самого виготовлення квадратного метра плити може бути нижче, ніж пиленой бруківки. При цьому ви отримуєте рівну поверхню з мінімум швів, абсолютно комфортну для будь-якого взуття і безпечну в будь-який час року. У суворому кліматі північних регіонів плити мощення з граніту практично не мають конкурентів серед матеріалів для дорожнього благоустрою. 

  Так як гранітні плити мощення використовуються на вулиці, переважна більшість з них компанія "Добринь" виготовляє з обов'язковою протиковзкою обробкою - термообработанной або бучардовану фактурою лицьової поверхні. 

  Плити мощення модульних розмірів складаються в різні мозаїки. При спільному використанні плит мощення та бруківки кількість можливих розкладок вимірюється сотнями. А поєднуючи плиту з граніту різних кольорів, можна створювати унікальні орнаменти. Таке мощення виділятиме міський об'єкт серед асфальту і бетонної плитки, підкреслювати індивідуальність і створювати настрій - на заміській ділянці або курорті.