Плитка облицювальна гранітна


 • Ціна в Івано-Франківську: договірна грн

  Граніт і габро видобуваються компанією "Добринь" є матеріалом преміум-класу, а облицювання каменем - еталоном престижу і респектабельності. Плити лицювальні виготовлені компанією "Добринь" можуть використовуватися як в горизонтальній, так і у вертикальній облицюванні. Граніт, як облицювальний матеріал, на відміну від його штучних аналогів має практично не обмежений термін експлуатації (не менше 100 років). Використання натурального каменю в довгостроковій перспективі економічно вигідно, оскільки навіть при підвищених навантаженнях камінь не втрачає свою природну красу з плином часу, практично не потребує догляду та оновлення. Це ідеальний варіант для облицювання цоколя, фасадних стін, майданчиків та ступенів.

  Облицювальні плити від компанії "Добринь" мають важливу перевагу перед своїми штучними конкурентами: можливість виготовлення виробів нестандартних розмірів і форм в потрібному вам кількості. Це можуть бути деталі мозаїки, великоформатні плити або вироби нестандартних конфігурацій. Тоді як, наприклад, більшість штучних облицювальних плит мають тільки фіксовані розміри. Отже, облицювання фасадів штучним матеріалом матиме значно більше швів, що відіб'ється на довговічності і зовнішньому вигляді об'єкта. 

  Незважаючи на всі переваги природного каменю, кінцевий результат залежить не тільки від матеріалу. Роботи з облицювання ми рекомендуємо довірити тільки професійним лицювальник з досвідом роботи по каменю. Саме в їхніх руках він ставати красивим цільним фасадом, рівним монолітним підлогою або чудовою мозаїкою. 

  Гранітні плити і плити з габро, виготовлені на каменеобробному заводі ТОВ "Добринь", завдяки високим показникам міцності, довговічності, волого- і морозостійкості, низькому коефіцієнту стиранням, ідеально підходять для облицювання наступних елементів: Підлоги з граніту, зовнішні і внутрішні ступені гранітні на об'єктах з великою прохідністю (метро, ??вокзали, підземні переходи, торговельні та розважальні установи, офіси та ін.); Фасади, цоколі і вхідні групи. Відмінно підходять для об'єктів у регіонах з суворим кліматом (перепади температур, висока вологість, піщані бурі); Об'єкти міського благоустрою - фонтани, набережні, відкриті басейни; Меморіальні комплекси та міські монументи; Елементи паркової архітектури. 

  Облицювання фасаду гранітною плитою від виробника, компанії "Добринь", не тільки додасть дому елегантний вигляд, але також це і відмінний барометр доброго смаку, показник успіху і достатку. Гранітна плитка прослужить досить довго, при цьому зберігши свій зовнішній вигляд. 

  Граніт видобувається ТОВ Добринь - це живий матеріал, і якщо дотримати всі тонкощі роботи з ним, відмінна облицювання гранітом буде радувати око багато років. Ми відчуваємо, як працювати з каменем, і з задоволенням поділимося своїми почуттями та емоціями з вами!